چندین سال است که بر تعداد افرادی که علاقه مند به خرید اقساطی خودرو می باشند، افزوده می شود چون شاهد صعود قیمت خودروهای داخلی و خارجی در ایران هستیم. در همین راستا،   فروش اقساطی ایران خودرو  بخشی از تقاضای بازار را به خود اختصاص داده است. بدین ترتیب افرادی که علاقه مند به خرید اقساطی محصولات ایران خودرو هستند، می توانند متناسب با سلیقۀ شخصی و بودجه ای که در اختیار دارند، نسبت به خرید اتومبیل، با شرایط اقساطی اقدام نمایند.

شرایط جدید فروش اقساطی ایران خودرو

تنوع محصولات ایران خودرو بسیار است و این مسئله باعث گردیده تا افراد راحت تر بتوانند مدل اتومبیل خود را انتخاب نموده و نسبت به خرید اقساطی آن برنامه ریزی نمایند. مجموعه دنیای خودرو به عنوان یکی از مراکز معتبر در حوزۀ فروش اقساطی خودرو، توانسته اند موفق به ارائه خدمات فروش اقساطی ایران خودرو نیز گردند.

در لیست محصولات ایران خودرو می توانید تیپ های مختلف پژو 206، پژو 207، پژو 405 جی ال ایکس، پژو پارس، سمند، هایما، دنا، تارا، رانا و ... را خریداری نمائید. ارائه خدمات فروش اقساطی ایران خودرو را می توانید با شرایط اقساط بلند مدت و کوتاه مدت از طریق مراکز عرضۀ خودروهای داخلی مشاهده نمائید. فاکتورهای متعددی در انتخاب خودرو تأثیرگذار می باشد که افراد بایستی با وجود تعدد مراکز فروش اقساطی خودرو، توجه و دقت کافی داشته باشند.

به عبارتی زمان تحویل خودرو، تعداد اقساط، میزان مبلغ پیش پرداخت، معتبر بودن سند خودرو و میزان سود بازپرداخت از مهمترین مواردی هستند که هنگام استفاده از شرایط فروش اقساطی ایران خودرو بایستی مورد بررسی قرار گرفته شوند. استقبال از خدمات فروش اقساطی ایران خودرو با شرایط تحویل فوری، بیشتر مشاهده می شود چون فرد تنها با پرداخت پیش قسط، می تواند اتومبیل خود را داشته باشد. بدین ترتیب از طریق مجموعه دنیای خودرو می توانید برای خرید اقساطی ایران خودرو اقدام نمائید.

تلفن های تماس:

021-37664

موبایل و واتس آپ : 09224676630

آدرس : اشرفی اصفهانی - سیصد متر پایین تر از پاساژ تیراژه - نبش کوچه زارع - پلاک 108 - نمایشگاه و شرکت دنیای خودرو

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 206
نمایش همه
علاقه مندی ها ()