فروش اقساطی سایپا با شرایط متفاوتی صورت می گیرد. به طور کلی فروش خودرو به دو روش نقد و اقساط انجام می گیرد و افرادی که قصد خرید اتومبیل دارند، می توانند پس از بررسی وضعیت مالی خود و همچنین قیمت و مشخصات فنی خودروهای مختلف، اتومبیل مورد پسند خود را خریداری کنند. با توجه به اینکه قیمت اتومبیل در داخل کشور، به صورت سالیانه رو به افزایش است، شرایط فروش اقساطی سایپا موجب گردیده تا افرادی که قصد خرید یکی از محصولات این کمپانی خودروسازی را دارند، راحت تر بتوانند خودروی خود را خریداری کنند.

شرکت مبین خودرو به عنوان یکی از مجموعه های عرضه کنندۀ خودرو به روش نقد و اقساط، توانسته امکان خرید اقساطی انواع محصولات را برای مشتریان فراهم سازد.

عوامل تعیین کنندۀ فروش اقساطی محصولات سایپا

همانطور که در ابتدای مقاله بدان اشاره نمودیم، افزایش قیمت خرید خودرو مهمترین عامل جهت استفاده از خدمات فروش اقساطی خودرو محسوب می شوند. وضعیت بد اقتصادی و همچنین تورم بازار در کنار بی ثبات بودن نرخ ارز در بازار و تحریم های حاکم بر کشور همگی عواملی هستند که بر روی افزایش و بی ثبات بودن قیمت خودرو نقش پر رنگی داشته اند. بدین وسیله عموم مردم همواره در تلاش هستند که به نحوی زندگی خود را با وضعیت پیرامون خود سازگاز نمایند. در این راستا، ارائه خدمات فروش اقساطی خودروهای سایپا در جهت فروش محصولات این کمپانی می باشد.

فروش اقساطی بلند مدت سایپا و یا فروش اقساطی کوتاه مدت سایپا شرایطی هستند که به مردم پیشنهاد داده می شوند، تا بدین وسیله بتوانند اتومبیل خود را با بهترین شرایط خریداری کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط فروش اقساطی محصولات سایپا می توانید با دفتر فروش شرکت مبین خودرو تماس حاصل فرمائید. این مجموعه دارای سابقۀ طولانی در زمینۀ فروش خودروهای داخلی با شرایط اقساطی می باشند.

 

نمایشگاه مبین خودرو:

تهران , بزرگراه ستاری شمال , بلوار میرزابابایی , بعد از ایران زمین شمالی , پلاک ۱۶۸/۱

خط ویژه: ۲۰۰۲ ۴۴۴۴

ایمیل: mobinkhodro@gmail.com

 

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 1215
نمایش همه
علاقه مندی ها ()